„Raptors“ įspūdingai grįžo į rungtynes, tačiau paskutinėmis akimirkomis nusileido „Warriors“ (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa parodė tikrą charakterį, tačiau to nepakako ir 125:127 nusileido Oklendo „Warriors“.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse pelnė 12 taškų (3/8 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Dar po pirmos rungtynių pusės nugalėtojas jau buvo visiškai aiškus ir nekėlė jokių abejonių. „Warriors“ po dviejų kėlinių pirmavo net 81:54. Vis dėlto, „Raptors“ nepasidavė.

Po pertraukos Kanados ekipa spurtavo 23:5 ir sumažino atsilikimą iki vienaženklio – 83:92. Vėliau „Warriors“ sugebėjo padidinti pranašumą, tačiau „Raptors“ ir vėl spurtavo 16:3 ir komandas jau teskyrė 2 taškai.

Likus vos vienai minutei DeMaras DeRozanas sumažino komandų skirtumą iki minimumo (122:123), tačiau nieko daugiau padaryti nesugebėjo. Kevinas Durantas pelnė du taškus, „Raptors“ atak buvo nesėkminga o Stephenas Curry baudų metimais įtvirtino „Warriors“ pergalę.

„Raptors“ gretose D. DeRozanas pelnė net 42 taškus, Ogas Anunoby pridėjo 17, Serge‘as Ibaka 14, Fredas VanVleetas 13, o J. Valančiūnas 12.

„Warriors“ ekipoje Klay Thompsonas pelnė 26 taškus, Kevinas Durantas 25, S. Curry 24, Draymondas Greenas 14, o Davidas Westas 11.