„Raptors“ atleido trenerį D. Casey

Pastaruoju metu sklandę gandai tapo realybe – penktadienį Dwane‘as Casey buvo oficialiai atleistas iš savo pareigų Toronto „Raptors“ klube.

Apie tokį sprendimą visuomenę pirmasis informavo patikimiausias NBA analitikas Adrianas Wojnarowski, kurio teigimu, apie klubo sprendimą „Raptors“ vyriausias treneris išgirdo penktadienio ryte. D. Casey Toronte dirbo net septynis metus ir buvo daugiausiai pasiekęs šios komandos treneris. Visgi, nepaisant 59 pergalių reguliariajame sezone, po dar vieno nesėkmingo pasirodymo atkrintamosiose varžybose, kuriose „Raptors“ 0:4 pralaimėjo prieš „Cavaliers“ klubo vadovybė nusprendė, jog atėjo metas imtis pokyčių.

Manoma, jog pagrindiniu kandidatu perimti „Raptors“ vairą yra buvęs „Hawks“ strategas Mike‘as Budenholzeris, o be darbo gali nelikti ir pats D. Casey, kuriuo susidomėjo neseniai trenerį atleidusi Detroito „Pistons“ komanda.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts