„Raptors“ reguliarusis sezonas užbaigtas pralaimėjimu Majamyje

Toronto „Raptors“ ekipai nepavyko iškovoti 60-osios pergalės reguliariajame sezone kai 109:116 po pratęsimo nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams.

Nepaisant to, „Raptors“ liko pirmoje Rytų konferencijos vietoje ir atkrintamąsias pradės su Vašingtono „Wizards“.

Šiose rungtynėse Jonas Valančiūnas per 24 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

„Raptors“ ekipai pratęsimą išplėšė Jakobas Poeltlas, kuris pataisė netikslų komandos draugo metimą. Tačiau pratęsimą „Heat“ pradėjo 5:0 ir neleido savo varžovams pasivyti.

„Raptors“ taip pat turi galvos skausmą prieš atkrintamųjų startą, kadangi ketvirtojo kėlinio pabaigoje peties traumą patyrė Fredas VanVleetas. Kol kas nėra aišku kokio rimtumo tai trauma.

„Heat“ ekipoje Wayne‘as Ellingtonas pelnė 32 taškus (8/12 trit.), Dwyane‘as Wade‘as, Justoce‘as Winslow, Kelly Olynykas, Tyleris Johnsonas ir Jamesas Johnsonas pelnė po 11 taškų.

„Raptors“ ekipoje Kyle‘as Lowry pelnė 28 taškus (10 atk. kam., 9 rez perd.), DeMaras DeRozanas pridėjo 19, J. Poeltlas 16 (12 atk. kam.), J. Valančiūnas 12.