R. Westbrooko 44 taškai ir trigubas dublis neišgelbėjo „Thunder“ ekipos nuo pralaimėjimo

Nors šią naktį vyko tik keletas NBA rungtynių, tačiau juose buvo užfiksuotas puikus žaidėjo individualus pasirodymas. Russellas Westbrookas, kuris atstovauja Oklahomos "Thunder" (37-20) ekipą surengė fantastišką pasirodymą, tačiau jo neužteko nugalėti Naujojo Orleano "Pelicans" (26-33). Rungtynių galutinis rezultatas 122-131 (31:31, 32:35, 26:35, 33:30).

Visa akistata buvo rezultatyvi ir komandos efektyviai rinko taškus, tiesa, tai geriau sekėsi daryti "Pelicans" krepšininkams. Pirmame kėlinyje abi komandos dar sužaidė lygiai, tačiau jau antrame ir po ilgosios pertraukos trečiame mačo nugalėtojai pradėjo tolti. Paskutiniame ketvirtyje "Thunder" krepšininkai dar bandė vytis varžovus, tačiau nesėkmingai.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė R. Westbrookas, jis per 40 minučių pelnė 44 taškus (14/18 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 14 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo du varžovų metimus, perėmė kamuolį, tačiau suklydo 5 kartus ir 3 kartus prasižengė.

Jam talkino Paulas George'as su 28 taškais, dar 22 pridėjo Nerlensas Noelas.

Nugalėtojų gretose Julius Randle'as pelnė 33 taškus, Jrue Holiday 32, E'Twaun Moore 15.