R. Westbrookas surinko trigubą dublį ir pateko į NBA istoriją (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje buvo užfiksuotas seniai matytas pasiekimas, kurį paskutinį kartą pademonstravo tik legenda W. Chamberlainas. Oklahomos "Thunder" komandos gynėjas Rusellas Westbrookas rungtynėse prieš Los Andželo "Lakers" atvedė komandą į pergalę rezultatu 119-103 (34:28, 25:27, 35:23, 25:25) ir kartu pasiekė savo trigubą dublį.

Namuose žaidę OKC krepšininkai pirmame kėlinyje pasirodė šiek tiek geriau, tačiau skirtumas prieš ilgąją pertrauką truputi sumažėjo. Antroje rungtynių dalyje intriga blėso, o Oklahomos krepšininkai įjungė antrą pavarą, kurį leido susikurti pakankamą pranašumą rungtynėse.

Labiausiai visus nustebino neįtikėtiną pasirodymą surengęs R. Westbrookas, kuris per 37 minutes pelnė 20 taškų (6/13 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 20 kamuolių, atliko 21 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, tačiau suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Wiltas Chamberlainas, dar 1968-aisiais surinko 22 taškus, 25 kamuolius atkovojo ir atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėtojų gretose Kentavious Caldwellas pelnė 23 taškus, dar 15 pridėjo Alexas Caruso.