R. Westbrookas vėl atsigulė ant operacinės stalo ir praleis dalį sezono

2018-09-13 08:59 Teniso TV

"Oklahoma City Thunder" komandos lyderis ir vienas iš svarbiausių žaidėjų Russellas Westbrookas atsigulė ant ligoninės operacinės stalo. Krepšininkui buvo atlikta dešinio kelio operacija dėl kurios jis kaip minimum keturiom savaitėm turės pamiršti krepšinio batelius.

29-erių metų gynėjas praleis visą pasiruošimo sezoną, o kol komandą ruošis jis ilsėsi ir tik vėliau pradės reabilitaciją, tad visai įmanoma, kad jo taip ir neišvysime pirmuose oficialiuose rungtynėse Spalio 16 dieną prieš "Golden State Warriors" komandą.

Nepamirškime komplikacijų ir jog, tai jau ne pirmą žaidėjo operacija, jis po skalpeliu dėl kelio problemos jau pateko ketvirtą kartą. Daugiau informacijos paaiškės po pirmųjų tyrimų ligoninėje, o nuo tada žaidėjas pradės reabilitacijos procesą.

Praeitame sezone amerikietis aikštėje vidutiniškai praleido 36 minutes ir surinkdavo 25,4 taško bei ne kartą padėjo komandai iškovoti pergalę.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...