R. Westbrookas be likusio didžiojo trejeto pagalbos susitvarkė su „Spurs“, J. Butlerio benefistas ketvirtame kėlinyje palaužė „Clippers“ (VIDEO, REZULTATAI)

Oklahomos „Thunder“ ekipa po itin atkaklios kovos 90:87 palaužė San Antonio „Spurs“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse „Spurs“ gretose nerungtyniavo traumas besigydantys Kawhi Leonardas ir Tony Parkeris, o prie jų prisijungė ir LeMarcusas Aldridge‘as.

Nepaisant to, Russellas Westbrookas nesigailėjo varžovų ir atliko trigubą dublį. Įžaidėjas pelnė 22 taškus, atkovojo 10 atšokusių kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Nors Stevenas Adamsas prisidėjo 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, tai buvo vienintelė praėjusios sezono MVP gauta pagalba.

Paulas George‘as sukrapštė vos 8 taškus (1/12 dvit., 1/5 trit., 3/4 baudos), Carmelo Anthony sąskaitoje – 9 taškai (3/5 dvit., 1/5 trit.).

Įdomu tai, kad likus dviem minutėms, „Spurs“ pelnė taškus be atsako ir priartėjo iki trijų taškų (87:90). Tačiau per likusį laiką nei viena komanda nesugebėjo pasižymėti.

Kaip jau minėjome, „Thunder“ gretose rezultatyviausi buvo R. Westbrookas su 22 taškais, S. Adamsas su 19, C. Anthony ir Jerami Grantas pridėjo po 9.

„Spurs“ ekipoje lyderių vaidmens ėmėsi Dejounte Murray pelnęs 17 taškų, latvis Davis Bertanis su 16 ir Joffrei Lauvergne pelnęs 12.

Tuo tarpu Minesotos „Timberwolves“ ekipa 112:106 palaužė Los Andželo „Clippers“ komandą.

Tikru rungtynių didvyriu tapo Jimmy Butleris, kuris sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes – pelnė 33 taškus. Tiesa, puolėjas dar iki lemiamo ketvirčio savo sąskaitoje turėjo tik 15 taškų. Ketvirtajame kėlinyje J. Butleris pelnė net 18 taškų ir taip atvedė „Timberwolves“ į pergalę.

„Clippers“ ekipai niekaip nepavykdavo priartėti arčiau nei per du metimus. Paskutinį kartą vienu metimu rezultatą „Clippers“ persverti galėjo likus 4 minutėms, tačiau tada J. Butleris pelnė du taškus su pražanga. Skirtumas ir toliau šokinėjo nuo 4 iki 6 taškų, tačiau po Jamil Wilsono tritaškio likus 1:16, Minesotos ekipos pranašumas ištirpo iki 3.

Vis dėlto, prasidėjus paskutinei rungtynių minutei du taškus iškart pelnė J. Butleris, o per likusį laiką „Clippers“ negalėjo sugrąžinti intrigos.

Po rungtynių Karlas-Anthony Townsas teigė, jog džiaugiasi, kad turėjo spragėsių ir galėjo mėgautis J. Butlerio šou.

J. Butleris su 33 taškais buvo rezultatyviausias savo ekipoje (8 atk. k.), Tajas Gibsonas pridėjo 20 (11 atk. k.), K. Townso sąskaitoje 15 (12 atk. k.), o Andrew Wigginsas ir Jamalas Crawfordas pridėjo po 12.

„Clippers“ ekipoje išsiskyrė Austinas Riversas pelnęs 30 taškų, Lou Williamso sąskaitoje 23 (10 atk. k.), DeAndre Jordanas pridėjo 17 (12 atk. k.).

Los Andželo „Lakers“ 95:118 Hjsutono „Rockets“
Majamio „Heat“ 95:123 Oklendo „Warriors“
Niujorko „Knicks“ 100:105 Orlando „Magic“