R. Rubio apie L. Dončičių: jis bus geriausias Europos krepšininkas

2018-12-11 10:13 Teniso TV

Ispanas Ricky Rubio, kuris šiuo metu atstovauja Jutos "Jazz" ekipą ir diriguoja jos atakoms pasidalino savo mintis su savo šalies žiniasklaida apie Luką Dončičių ir jo potencialą.

Pats krepšininkas NBA žaidžia nuo 2011 metų, o atėjo į NBA visai kaip slovėnas, tiesa jam prireikė kur kas daugiau laiko ir darbo, kad rodytų gerus rezultatus.

“Aš žinojau kokie jo sugebėjimai ir ką jis gali pasiekti, nes mačiau kaip jis žaidė Madrido "Real". Daugelis nesupranta, kad jis buvo geriausioje Europos komandoje praeitą sezoną. - Pradėjo pasakoti apie jaunojo krepšininko talentą R. Rubio.

Apie Europos ir Eurolygos čempiono potencialą ispanas kalbėjo atvirai, bet glaustai “Būti komandos MVP yra labai sunku, ypatingai tokiame jauname amžiuje, bet jis labai ypatingas žaidėjas. Man nepatinka kalbėti per daug, nenoriu sukurti didelių lūkesčių, bet jis vienas iš tų žaidėjų apie kuriuos tu turi šnekėti. Man atrodo, jis bus pavojingas krepšininkas ir geriausias visų laikų Europos žaidėjas"

Jaunam žaidėjui turi būti nelengva priprasti, tačiau slovėnas jau įrodė, kad jis nėra tipinis krepšinio žaidėjas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...