R.Giedraitis su ALBA pergalingai debiutavo Eurolygoje

„Twitter" nuotr.
2019-10-05 01:41 eurobasket.lt

Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA (1/0) klubu pergalingai debiutavo pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre Eurolygoje. Vokietijos vicečempionai namie be didesnių problemų 85:65 (24:18, 23:13, 20:19, 18:15) nugalėjo kitą Eurolygos debiutantę Sankt Peterburo „Zenit" (0/1).

R.Giedraitis savo pirmajame mače Eurolygoje žaidė solidžiai. Lietuvis per 25 minutes pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 14 naudingumo balų. Atkakli kova taškas į tašką šiame susitikime vyko tik pirmąsias 7 minutes.

ALBA krepšininkams spurtavus kėlinio pabaigoje ir išsiveržus į priekį 22:15, skirtumas ėmė augti kaip ant mielių. Puikų antrąjį ketvirtį sužaidę aikštės šeimininkai prieš antrą rungtynių pusę jau turėjo dviženklę persvarą - 47:31. Po pertraukos aikštėje ir toliau šeimininkavo berlyniečiai ir savo sugrįžimą į naujo formato Eurolygą pažymėjo gražia pergale.

ALBA: L.Nnoko (7/7 dvit., 7 atk. kam.) - 16, M.Erikssonas (4/7 trit.) - 15, T.Cavanaugh (6 atk. kam.) - 11, N.Giffey - 10, R.Giedraitis - 9.

„Zenit": W.Thomasas (8 atk. kam.) - 14, T.Abromaitis - 12, J.Hollinsas - 9, A.Renfroe ir M.Ponitka po 7 taškus.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)