A. Kirilenka: "Reikia pasveikinti "Žalgirį" ir Šarą"

2018-11-18 13:31 extra77

Vienas didžiausių Rusijos krepšinio legendų Andrėjus Kirilenka šią savaitę vieši Lietuvoje ir su šalies žiniasklaida pasidalino mintimis apie Kauno "Žalgirį".

Rusijos krepšinio federacijos prezidentas atskleidė, kad praėjusį sezoną sekė žalgiriečių pasirodymą Eurolygoje.

"Šiame sezone "Žalgirio" rungtynių dar nemačiau. Bet nėra abejonių, kad praėjęs sezonas jiems buvo nuostabus. Reikia pasveikinti Šarūną Jasikevičių. Man labai malonu, nes esu lietuviško krepšinio sirgalius nuo tų laikų, kai pats žaidžiau su Gintaru Einikiu, dar anksčiau žiūrėjau A.Sabonio, Rimo Kurtinaičio, Valdemaro Chomičiaus žaidimą, paskui žaidžiau kartu su Ramūnu Šiškausku ir Darjušu Lavrinovičiumi.

Jaučiu didelę pagarbą, nes lietuviai visada žaidė šaunų krepšinį. Dabar šie vaikinai turi kitus vaidmenis, jau nebe krepšinio aikštėse. Kažkas jų yra treneriai, Sabas – prezidentas“, - 24sek.lt žurnalistui Kęstučiui Rimkui sakė A.Kirilenka.

Žalgiriečiai trečiadienį atvyks ir R. Kirilenkos gimtinę - lauks susitikimas su be pralaimėjimų žygiuojančią Maskvos CSKA.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...