R. Javtokas: "Gynėjų grandis jau yra sudėliota"

zalgiris.lt nuotr.
2019-06-25 16:57 extra77

basketnews.lt

Kauno „Žalgiris“ yra šalia komplektacijos pabaigos. Klubo sporto direktorius Robertas Javtokas tinklalapiui „24sek.lt“ teigė, kad į įžaidėjo vietą nebeieškomi nauji krepšininkai, o keli klaustukai beliko aukštaūgių pozicijose.

„Tikrai nesvarstomas nė vienas kandidatas. Šiandien turime Leo (Westermanną), Luką (Lekavičių), Jokubaitį (Roką), Walkupą (Thomasą), Grigonį (Marių), todėl ši grandis kaip ir sudėliota“, – „24sek.lt“ žurnalistui Donatui Urbonui sakė Javtokas.

Šie Javtoko žodžiai savotiškai užkerta kelią ir Nigelui Williamsui-Gossui, kuris buvo siejamas su Kauno klubu.

„Žalgirio“ sporto direktorius portalui „24sek.lt“ taip pat užsiminė, jog ekipa ieško geriausio kainos ir kokybės santykio aukštaūgio pozicijoje.

Javtokas taip pat užsiminė ir apie tai, jog išvysti Mindaugą Kuzminską su „Žalgirio“ marškinėliais taip pat yra sunkiai įsivaizduojamas scenarijus.

„Manau, kad šis klausimas jau užsidaręs. Aišku, visada laukiame Mindaugo Kaune, bet pagal dabartinę situaciją, tas klausimas atrodo uždarytas“, – portalui „24sek.lt“ sakė „Žalgirio“ sporto direktorius.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...