R. Jarutis atakuoja: D. Gudelis manipuliuoja žmonėmis

Buvęs Vilniaus „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis nutarė netylėti. Po atleidimo iš pareigų vilnietis sušaukė spaudos konferenciją, kurioje išliejo savo nuoskaudas.

„Mane visus metus vadinote, kad esu vagis. Aš už šį darbą gaudavau (4958 eurus). Į rankas – 3 tūkst.

3 tūkst. į rankas didelis atlyginimas? Net neįdomu apie tai kalbėti.

Aš niekada neturėjau konflikto su Linu Kleiza. Jis buvo avinas ir aš buvau avinas. Buvo sudėliota, kaip perimti iš Kleizos dalis. Intrigų karalius stumdo šaškes: Jarutį sukiršinti su Kleiza.

Vasaros konfliktai? Pagrindinis mano ir D.Gudelio konfliktas kilo dėl to, kad pasikviečiau vieną žmogų – aš pasikviečiau Julių Sarapiną. Įkalbėti sugrįžti po to, ką jis patyrė nuo mano minėtos personos, nebuvo paprasta. Bet jis paskui gavo pasiūlymą ir išvyko, gal padės dirbdamas Eurolygoje visam krepšiniui. Visus metus, visus finansus, kuriuos tvarkiau, mes likome kvailio vietoje.

Padėtis buvo tokia: patrupinu tau, patrupinu tau, bet pinigų nebuvo. Daugiau nei 600 tūkst. eurų trūko, kai perėmiau. Buvo didelės skolos, dideli kontraktai.

Kai klubas gauna pajamas iš Čempionų lygos, iš Blaževičiaus, Sirvydžio išpirkų, klube atsiranda pajamų. Dar ir dėl rėmėjų, kurie nenusisuko, dėl žaidėjų, kurie atsisakė dalies atlyginimo – dėka jų klubas turi pinigų! Bet vieną dieną aš nebetekau priėjimo prie finansinės lentelės. Aš buvau atjungtas. Darius Gudelis pradėjo tvarkyti, ką ir kam mokėti“, – portalas 15min.lt cituoja R. Jaručio žodžius.

Šaltinis – basket.lt

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts