R. Giedraitis žaidė rezultatyviai, tačiau jo komanda pralaimėjo (VIDEO)

Europos taurėje buvo sužaisti paskutiniai grupės mačai, tarp kurių paskutinį sužaidė ir mūsiškio komanda iš Vokietijos. Rokas Giedraitis su atstovaujama Berlyno "ALBA" (7-3) komanda pateko į kitą etapą, tačiau paskutiniame mače namuose nusileido Kubanės "Lokomotiv" (9-1) ekipai rezultatu 82-92 (21:17, 19:22, 19:31, 23:22).

Pirmuosius du kėlinius vyko atkakli kova ir nei viena komanda nenutolo, o prieš išeinant į ilgąją pertrauką pirmavo Vokietijos klubas. Visgi po ilgosios pertraukos Berlyno ekipos žaidimas sugriuvo ir jie sužaidė prastą trečią kėlinį, kurio dėka "Lokomotiv" išsiveržė į priekį ir išlaikė pranašumą iki pabaigos.

R. Giedraitis žaidė 30 minučių ir pelnė 13 taškų (3-7 dvitaškiai, 2-5 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, perėmė 3, suklydo kartą ir dar 3 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviau sužaidė tik L. Sikma su 17 taškų sąskaitoje.

Nugalėtojų gretose J. Johnsonas ir M. Ponitka pelnė po 14 taškų.