R.Giedraitis žaidė rezultatyviai, tačiau ALBA patyrė nesėkmę

„Twitter" nuotr.
2019-12-21 02:10 eurobasket.lt

Ketvirtą nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (4/11) komanda. Vokietijos vicečempionai Prancūzijoje po permainingos kovos 81:93 (18:18, 20:18, 14:31, 29:26) nusileido Vilerbano ASVEL (7/8) krepšininkams.

Svečiai pralaimėjo tik vieną kėlinį, taiau jį puikiai sužaidusiems Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniams to pakako su kaupu. "Albatrosus" skandino tolimi metimai, kurių jie pataikė vos 3 iš 19-os (15,8 proc.).

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 26 minutes pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 5/6 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus (daugiausia šį sezoną), išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

ASVEL: Davidas Lighty 14, Adreianas Payne'as (6/6 dvit., 2 bl.) ir Charlesas Kahudi (5 atk. kam.) po 12, Livio Jeanas-Charlesas 10 (5 atk. kam.), Antoine Diot (5 rez. perd.) ir Jordanas Tayloras (9 rez. perd.) po 9.

ALBA: Martinas Hermannssonas 17 (5 rez. perd.), Luke'as Sikma 15 (4 rez. perd.), Landry Nnoko 13 (6 atk. kam.), Roka Giedraitis 12 (5 rez. perd.), Marcusas Erikssonas 9.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)