R. Giedraitis buvo kuklus, tačiau jo komanda nepasigailėjo varžovų (VIDEO)

Legionieriaus duona Vokietijoje valgantis lietuvis ir toliau su komanda demonstruoja galingą formą. Rokas Giedraitis ir jo atstovaujama Berlyno ALBA (19/5) pasiekė dar vieną pergalę nacionalinėje lygoje įveikdami HAKRO Merlins Crailsheim (7/19) rezultatu 105-69 (21:25, 29:12, 29:15, 26:17).

Pirmame kėlinyje mūsiškio ekipa namas priešinosi, tačiau šie sugebėjo laimėti pirmą ketvirtį. Visgi jau antrame kėlinyje lygių skirtumai buvo akivaizdus ir prieš ilgąją pertrauką ALBA jau turėjo dviženklį pranašumą. Antroje rungtynių dalyje įsibėgėję Berlyno krepšininkai toliau tęsė puikų pasirodymą ir sutriuškino varžovus.

R. Giedraitis per 19 minučių ir pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo T. Šneideris su 15 taškų, dar 14 pridėjo J. Thiemannas.

Pralaimėtojų gretose D. Russellas pelnė 16, F. Turneris 11 taškų.