R.Giedraitis su Berlyno ALBA trečią kartą apmaudžiai pralaimėjo serijoje ir baigė sezoną

Vokietijos pirmenybių finalo serijoje žaidžiantis lietuvis su komanda trečią kartą patyrė apmaudų pralaimėjimą ir baigė savo sezoną. Rokas Giedraitis su atstovaujama Berlyno ALBA turėjo pripažinti Miuncheno "Bayern" pranašumą rezultatu 88:93 (22:15, 24:17, 16:19, 14:25, 12:17).

Nors rungtynes puikiai pradėjo lietuvis su komandos draugais ir per du kėlinius susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos viskas pasikeitė. Būsimi čempionai pradėjo žaisti geriau ir skirtumas tirpo. Paskutinis pagrindinio laiko ketvirtis leido "Bayern" ekipai išlyginti rezultatą ir teko žaisti pratęsimą. Jame užtikrinčiau sužaidė taip pat mūsiškio varžovai, kurie trečią kartą serijoje iškovojo pergalę ir triumfavo sezone.

Rokas Giedraitis trečiame mače per 30 minučių surinko 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, perėmė kamuolį, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Bayerną į triumfą vedė Vladimiras Lučičius su 23 taškais, 18 pridėjo Nihadas Dedovičius.