R. Giedraitis su Berlyno ALBA apmaudžiu pralaimėjimu pradėjo finalo seriją (VIDEO)

Lietuvos krepšininkas, kuris visą sezoną demonstravo puikų krepšinį sužaidė pirmąsias finalo serijos rungtynes. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA turėjo apmaudžiai pripažinti namuose žaidusių Miuncheno "Bayern" pranašumą rezultatu 70:74 (22:18, 15:18, 14:14, 19:24).

Rungtynės klostėsi labai atkakliai, o progų laimėti tikrai buvo. Pirmą kėlinį geriau sužaidė mūsiškis, tačiau jau antrame žaidė geriau namai. Rungtynės taip ir klostėsi taškas į tašką, bet rungtynių pabaigoje ALBA turėjo pranašumą, kurio išlaikyti nepavyko.

R.Giedraitis per 29 minutes surinko 7 taškus (2/6 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą prasižengė bei suklydo.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė Peytonas Siva 14, Landry Nnoko pridėjo 12.

Nugalėtojams daugiausiai pelnė Nihadas Djedovičius 18, Danilo Barthelis 14 , Petteri Koponenas 11.