EuroCup: R. Giedraitis šaudė pro šalį, o Berlyno ALBA pralaimėjo pirmą susitikimą finale (VIDEO)

Nesėkmingai susiklostė pirmosios Europos taurės rungtynės mūsiškio atstovaujamam Berlyno ALBA klubui. Rokas Giedraitis su Vokietijos komanda namuose nusileido Ispanijos Valensijos "Valencia" krepšininkams rezultatu 75-89 (13:20, 25:21, 15:30, 22:18).

Tai buvo pirmosios finalo serijos rungtynės, kurias iš karto geriau pradėjo namų komanda, kurį pirmą kėlinį laimėjo 7 taškų skirtumų. Antrame ketvirtyje skirtumas šiek tiek sumažėjo, tačiau po ilgosios pertraukos grįžę ispanai kaip reikiant pakoregavo taikiklį ir trečią kėlinį laimėjo 15 taškų skirtumu. Lemiamas kėlinys buvo laimėtas vokiečių, tačiau, tai mažai ką pakeitė.

R.Giedraitis per 24 minutes pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

Peytonas Siva buvo rezultatyviausias su 17 taškų, dar 16 pridėjo Martinas Hermannssonas.

Nugalėtojų gretose Willas Thomasas pasižymėjo 22 taškais, Mattas Thomasas 16, Samas Van Rossomas 15.