R. Giedraitis pasirodė rezultatyviai, o jo komanda pateko į pusfinalį

Vokietijoje rungtyniaujantis lietuvis ir toliau savo komandai padeda iškovoti svarbiausias pergales sezone. Rokas Giedraitis su atstovaujama Berlyno ALBA klubu trečią kartą serijoje nugalėjo Ulmo "Ratiopharm" ekipą rezultatu 100:83 (17:20, 33:23, 25:15, 25:25) ir pateko į pusfinalį.

Nors pirmą kėlinį laimėjo svečiuose žaidę Ulmo krepšininkai, tačiau jau antrame viskas pasikeitė ir namiškiai berlyniečiai pirmavo. Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų toliau didėjo ir tik ketvirtame ketvirtyje ekipos sužaidė lygiai.

R. Giedraitis per 20 minučių surinko 11 taškų (5/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, tačiau 3 sykius pažeidė taisykles ir pasirodymą baigė su 11 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo P. Siva su 18 taškų.

K. Reinhardtas pralaimėtojų komandai pelnė 21 tašką.

Galutinis serijos rezultatas 3:0.