R. Giedraitis su Berlyno ALBA pasiekė Europos taurės finalą (VIDEO)

Lietuvis atstovaujantis Vokietijos klubą ir toliau demonstruoja solidų krepšinį bei gali pasigirti su komanda pasiekęs Europos taurės finalą. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA antrose pusfinalio rugntynėse dar kartą pranoko Andoros „Morabanc“ 87:81 (25:23, 26:19, 22:20, 14:19).

Šį kartą žaidžiant vėl pavyko iškovoti pergalę, nors rungtynės buvo labai sudėtingos. Pirmą ir antrą ketvirtį pavyko laimėti mūsiškio komandai ir susikurti šiokį tokį pranašumą. Po ilgosios pertraukos dviejų taškų skirtumu kėlinį vėl laimėjo lietuvio ekipa, tačiau lemiamą kėlinį geriau sužaidė namai, kurie vis dar stengėsi atkurti intrigą.

R. Giedraitis žaidė 23 minutes ir pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/5 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 5, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles bei surinko 16 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo P. Siva su 21 tašku, dar 12 pridėjo J. Saibou.

Pralaimėtojų gretose A. Albicy surinko 20, J. Jordanas 17.

Finale lauks Valensijos ekipa, kuri pusfinalyje įveikė Kazanės "Uniks".