R.Giedraitis iškovojo Vokietijos taurę

„Twitter" nuotr.
2020-02-17 10:57 eurobasket.lt

Berlyno ALBA klubas su rezultatyviai žaidusiu Roku Giedraičiu po trejų metų pertraukos triumfavo Vokietijos taurės varžybose. Šalies vicečempionai turnyro finale sekmadienį 89:67 (19:20, 21:23, 25:8, 24:16) sutriuškino Oldenburgo "EWE Baskets" ekipą.

Aikštės šeimininkai pabudo po ilgosios pertraukos ir galingai sužaidę trečiąjį kėlinį nepaliko varžovams vilčių į pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 25 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, po sykį suklydo ir prasižengė. Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 20 taškų (4/6 trit.) įmetęs Martinas Hermannssonas, po 12 pridėjo Peytonas Siva (9/9 baudų, 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Marcusas Erikssonas, 11 - Landry Nnoko.

Pralaimėjusiems Braydonas Hobbsas (5/11 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) pelnė 17, Rašidas Mahalbasičius (10 atk. kam., 6 kl.) - 13, Tyleris Larsonas (3/5 trit., 5 atk. kam.) - 11 taškų.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)