R. Giedraičio ekipa Vokietijoje pranoko A. Kulbokos Bambergo „Brose Bamberg“

Lietuviškame susitikime Vokietijoje tarp Berlyno Alba (17-5) ekipos ir Bambergo "Brose Bamberg" (18-6) ekipų žiūrovai galėjo pasigesti naudingo mūsiškių pasirodymo. Rokas Giedraitis su ALBA akistatą laimėjo prieš Arnoldo Kulbokos "Brose Bamberg" rezultatu 69-66 (9:20, 24:13, 17:17, 19:16), tačiau abu lietuviai naudingi komandoms nebuvo.

Pirmą kėlinį namuose žaidę Bambergo krepšininkai sužaidė puikiai bei įgijo dviženklį pranašumą. Visgi antrame kėlinyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą ir į ilgąją pertrauką išeiti lygiu rezultatu. Antroje rungtynių dalis prasidėjo taip pat lygiai ir viską lėmė ketvirtasis, lemiamas kėlinys, kuriame geriau sužaidė ALBA krepšininkai.

R. Giedraitis per 22 minutes pelnė vos 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), jis atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė kartą.

Rezultatyviausias buvo L. Nnoko su 12 taškų.

Pralaimėtojų gretose A. Kulboka žaidė trumpai ir per 4 minutes krepšio neatakavo. C. Alexanderis pelnė 15 taškų, R. Hickmanas 12.