R. Giedraičio Berlyno ALBA atkrintamąsias pradėjo triuškinančia pergale

Vokietijos klubo garbę ginantis lietuvis ir toliau prisideda prie komandos pergalių, o play-off'ų etape jie startavo sėkmingai. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA namuose nugalėjo "Ratiopharm Ulm" rezultatu 107-78 (29:16, 31:27, 22:22, 25:13) ir iškovojo pirmą pergalę serijoje.

Jau pirmame kėlinyje buvo akivaizdžiai matomas namų komandos pranašumas, antrame kėlinyje skirtumas tarp komandų dar padidėjo. Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko sužaisti stabilų kėlinį, kuris baigėsi lygiu rezultatu, tačiau paskutinis ketvirtis vėl buvo palankus namams.

R. Giedraitis šiame susitikime žaidė 22 minutes ir pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškis, 0/1 tritaškis, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Thiemannas su 15 taškų.

Pralaimėtojų gretose I. Akpinaras pelnė 13 taškų.