R. Giedraitis buvo rezultatyvus, tačiau jo komanda antrą kartą apmaudžiai krito finalo serijoje

Vokietijos pirmenybių finalo serijoje vyksta įnirtingos kovos, tačiau jas laimi tik viena ekipa. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA niekaip negali įveikti Eurolygos ekipos Miuncheno "Bayern", kuriai nusileido rezultatu 77:82 (25:15, 21:30, 13:18, 18:19).

Rungtynes geriau pradėjo mūsiškio komanda, tačiau dviženklio taškų pranašumo išlaikyti nepavyko jau antrame kėlinyje. Po ilgosios pertraukos Miuncheno krepšininkai persvėrė rezultatą ir pradėjo tolti. Tiesa, ketvirtame ketvirtyje likus žaisti mažiau nei minutei komandas skyrė tik vienas taškas, tačiau ALBA nerado būdo kaip persverti rezultatą.

Rokas Giedraitis sužaidė puikiai ir buvo vienas iš lyderių, jis per 20 minučių pelnė 14 taškų (1/1 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), taip pat atkovojo kamuolį, 2 kartus suklydo, tačiau 5 kartus prasižengė.

F. Wagneris taip pat surinko 14 taškų, L. Nnoko 10.

Nugalėtojų gretose 16 taškų surinko D. Bookeris.

Dabar serijos rezultatas yra 0:2.