R. Allenas prisiminė nuotaikingą istoriją, kaip 45 taškus pelnęs M. Jordanas gyrė jį už gerą gynybą jo treneriui

2018-09-14 10:28 Krepsinis

Į NBA šlovės muziejų patekęs Ray Allenas yra atmenamas kaip vienas geriausių visų laikų snaiperių. Krepšininkui teko garbė varžytis tiek su Michaelu Jordanu, tiek su Kobe Bryantu, o su LeBronu Jamesu snaiperis laimėjo ir NBA žiedą.

Vis dėlto kalbėdamas apie geriausią visų laikų krepšininką, R. Allenas daug nedvejojo ir pasirinko Čikagos „Bulls“ legendą. R. Allenas taip pat prisiminė ir nuotaikingą istoriją, kaip jam teko gintis prieš M. Jordaną, tačiau labai nesisekė.

„Lyginant LeBroną su MJ, aš kiekvieną dieną rinkčiausi MJ. Tiesiog dėl to, kaip man teko žaisti prieš jį. MJ paprasčiausiai turi viską. Jis galėjo rinkti taškus iš vidutinio nuotolio, nuo trijų taškų linijos, žaisdamas nugara. Jis galėjo dominuoti žaisdamas bet kurioje pozicijoje“, - teigė R. Allenas.

Su krepšininku bendravęs žurnalistas teigė, kad didžiausias skirtumas tarp M. Jordano ir L. Jameso – asmenybės, kadangi „Bulls“ legenda norėdavo nužudyti savo varžovus.

„Jis nebuvo piktas su manimi. Jis mane tiesiog žudė iš lėto. Aš pamenu, kai žaidėme prieš jį ir mano treneris Chrisas Fordas ant manęs šaukė, kad likčiau prieš jį, nepraleisčiau jo. Pamenu, kad MJ jau turėjo 45 taškus, o per minutės pertraukėlę Fordas tiesiog šaukė ištisai ant manęs. Tačiau atėjo MJ ir jam pasakė: „Treneri, jis atlieka gerą darbą“, - prisiminimais dalinosi R. Allenas.

Vis dėlto paklaustas ar galbūt MJ norėjo, kad jis liktų aikštėje, kadangi gali lengvai rinkti taškus, R. Allenas su tuo nesutiko.

„Nemanau, kad čia tas variantas. MJ tiesiog tikėjo, kad jis norėdamas bet kokiu būdu pelnys kiek nori taškų prieš bet ką“, - pridūrė R. Allenas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...