Grigonio debiutas pažymėtas CSKA ekipos nesėkme

Maskvos CSKA (0-1) klubas su Mariumi Grigoniu priešakyje nesėkme pradėjo naująjį Eurolygos sezoną. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykos rungtynėse 84:74 (21:29, 23:16, 18:14, 22:15) nusileido Milano „Olimpia“ (1-0) klubui.

Mariui Grigoniui Eurolygos debiutas atstovaujant Maskvos CSKA klubą taip pat susiklostė ne itin sėkmingai. Lietuvis ant parketo praleido 20 minučių, tačiau sugebėjo pelnyti vos 3 taškus (0/1 trit., 0/1 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Maskvos klubui rungtynės prasidėjo labai nesėkmingai. Sužaidus vos 2 minutes Rusijos klubas iš rikiuotės prarado Nikola Milutinovą, kuris po patirtos kelio traumos nebegalėjo tęsti rungtynių. Nepaisant to CSKA pirmąjį ketvirtį laimėjo 8 taškais.

Antrajame kėlinyje Milano klubas iš karto ėmė mažinti atsilikimą ir neilgai trukus persvėrė rezultatą. Lemiamu metu šeimininkai dar kartą surengė spurtą ir susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat mačo paskutinės sekundės ir šventė pirmąją šio sezono pergalę stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Nugalėtojus į pergalę vedė Sergio Rodriguezo ir Shavono Shieldso duetas. Abu krepšininkai prie pergalės pridėjo po 17 taškų.

Olimpia“: Sergio Rodriguezas ir Shavonas Shieldsas po 17, Nicolo Melli 15, Kyle'as Hinesas 13, Devonas Hallas 11.

CSKA: Iffe Lundbergas 13, Willas Clyburnas 12, Nikita Kurbanovas 10.