Pusdienį oro uoste pralaukusi Lietuvos rinktinė į Izraelį išskris tik antradienį

2017-08-28 20:42 basketnews.lt

Lietuvos rinktinės krepšininkai kelyje į Europos čempionatą susidūrė su rimta kliūtimi. Lietuvos krepšinio federacija (LKF) informavo, kad nacionalinė ekipa dėl lėktuvo gedimo į Izraelį neišskrido.

Mechanikai bandė pataisyti gedimą, bet rinktinės žaidėjams ir personalui lėktuve pralaukus pusantros valandos, kapitonas informavo, kad šiandien išskristi nepavyks.

Vis dėlto delegacijos atstovai laukė Vilniaus oro uoste, o tuomet buvo taisomas lėktuvo gedimas ir buvo tikimąsi dar šiandien išvykti į Tel Avivą. Buvo numatoma, kad tai gali įvykti apie 21 valandą.

Visgi po ilgo laukimo Vilniaus oro uoste Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė į Tel Avivą taip ir neišskrido. Apie 19 valandą buvo pranešta, kad lėktuvo suremontuoti nepavyks. Skrydis atidėtas iki antradienio. Laikas bus patikslintas, bet pirminis planas yra apie 16 val. Ši informacija bus patikslinta tik rytoj. 

Sužinojusi šią informaciją, rinktinė liko Vilniuje. Komandos atstovai ieško variantų, kaip Lietuvos sostinėje surengti rytinę treniruotę.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai šiandien planavo tik įsikurti viešbutyje. Pirmoji treniruotė lietuviams Izraelyje priklausė rytoj.

Lietuvos rinktinė į Izraelį turėjo išskristi tuo pačiu lėktuvu, su kuriuo kitą sezoną į visus Eurolygos išvykos mačus keliaus Kauno „Žalgiris“.

Kovos Europos čempionate Lietuvos krepšininkams prasidės rugpjūčio 31-ąją, ketvirtadienį, kuomet jie susitiks su Gruzijos rinktine.

Panaši situacija nutiko ir prieš 2013 metų Europos čempionatą Slovėnijoje. Tuomet Kauno oro uoste Lietuvos krepšininkai taip pat jau buvo sulipę į lėktuvą, tačiau paaiškėjo, kad sugedo lėktuvo variklis. Tąkart rinktinė į čempionatą su pakeistu lėktuvu išvyko kitos dienos rytą.

Prieš ketverius metus po tokios sudėtingos kelionės rinktinė čempionatą pradėjo nesėkme prieš Serbijos nacionalinę komandą, tačiau galiausiai žaidė finale ir laimėjo sidabro medalius.

...