Puikų mačą sužaidęs M. Kuzminskas atvedė savo klubą į Italijos pirmenybių finalą

2018-05-30 23:47 basketnews.lt

Varžovus į neviltį varęs Mindaugas Kuzminskas sužaidė geriausią sezono mačą ir atvedė Milano „AX Armani Exchange“ ekipą į Italijos pirmenybių finalą.

Lietuvos rinktinės puolėjas dar iki ilgosios pertraukos pelnė 16 iš 24 taškų, o Simone Pianigiani vadovaujama ekipa ketvirtajame pusfinalio mače svečiuose 76:70 (25:16, 17:17, 15:21, 19:16) įveikė Brešos „Germani Basket“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Kuzminskas per 30 minučių pataikė 4/6 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 1/1 baudų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą. Prieš tai geriausias jo rezultatyvumo rodiklis Italijos čempionate buvo 19 taškų, o naudingumo – 26 balai.

Gudaitis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 6 taškus (6/8 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

Finale Milano ekipos lauks Venecijos „Umana Reyer“ ir Trento „Dolomiti Energia“ poros laimėtojai. Šioje serijoje 2-1 pirmauja Trento klubas, o ketvirtasis mūšis ketvirtadienį vyks būtent šios komandos tvirtovėje.

„AX Armani Exchange“ finale žais ketvirtus metus iš eilės – per šį laikotarpį Milano klubas čempionate triumfavo trissyk.

„Germani Basket“: Brianas Sacchetti 13, Michele'as Vitali ir Marcusas Landry – po 10.

„AX Armani Exchange“: Mindaugas Kuzminskas 24, Vladimiras Micovas 13, Curtisas Jerrellsas 10.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)