Puikiai savo minutes išnaudojęs J. Valančiūnas padėjo „Raptors“ iškovoti pergalę (VIDEO)

Sekmadienio vakarą dar vieną pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Toronto „Raptors“, o prie jos svariai prisidėjo ir puikiai gautas minutes išnaudojęs Jonas Valančiūnas.

„Raptors“ varžovų aikštėje 123:103 įveikė Šarlotės „Hornets“ ekipą bei iškovojo 39 pergalę šį sezoną.

Ir vėl iš toli puikiai atakavęs J. Valančiūnas vos per 23 minutes surinko 21 tašką (7/12 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 1/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus bei po kartą kamuolį perėmė ir blokavo.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik DeMaras DeRozanas, kuris mačą baigė su 25 taškais ir CJ Milesas, kuris surinko 24 taškus.

„Hotnets“ ekipoje išsiskyrė 23 taškus surinkęs ir 9 rezultatyvius perdavimus atlikęs Kemba Walkeris.