Projektas „Žalgiris – tavo mokykloje“ žalgiriečius atvedė į Kražių gimnaziją (VIDEO)

zalgiris.lt

Pačiame sezono įkarštyje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atokvėpio dieną paskyrė apsilankymui Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijoje, kuri triumfavo projekte „Žalgiris – tavo mokykloje“.

Viso sezono metu taškus savo apsilankymais „Žalgirio“ arenoje rinkę nugalėtojai gana įtikinamai pranoko antroje vietoje likusią Lietuvos Policijos mokyklą ir tai jiems atnešė pagrindinį prizą – žalgiriečių apsilankymą mokykloje.

Įdomu tai, kad jau trečius metus paeiliui žalgiriečiai keliauja į Kelmę – prieš du metus akcijoje nugalėjo Kelmės Jono Graičiūno gimnazija, o praėjusiais metais krepšininkai lankėsi Kelmės „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje.

Šeštadienį gausiai „Žalgirio“ vyrus pasitikę Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos moksleiviai stebino savo išradingumu, gera nuotaika, o viską vainikavo tradicija tampantis ąžuolo medelio pasodinimas mokyklos kieme.

Žalgirietis Marius Grigonis teigė, jog laisvą popietę prieš artėjančias lemiamas sezono kovas išnaudoti tokiu gražiu vizitu buvo išties naudinga pačiai Lietuvos čempionų komandai.

„Šis mūsų atvykimas į naudą išėjo ne tik vaikams, bet ir mums patiems. Mažesniuose miesteliuose daug užsiėmimų nėra, tad jiems tai didžiulė šventė, o ir mums išties malonu aplankyti ištikimus savo sirgalius“, – kalbėjo žalgirietis.

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) užaugę Thomasas Walkupas ir Brandonas Daviesas neatrado panašių akcijų savo gimtuose kraštuose, tačiau sutartinai tikino gerai praleidę laiką ir žinantys, ką tokie sekamų dievukų vizitai reiškia jauniesiems aistruoliams.

Per jau vienuolika metų trunkančią gražią tradiciją aplankyti aktyviausias Lietuvos mokyklas, žalgiriečiai savo vizitu yra nudžiuginę Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Marijampolės, Varėnos, Vilkaviškio, Kauno ir Kelmės mokyklas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts