Prognozės pasitvirtino: Gudaitis patyrė kryžminių kelio raiščių traumą

Šiandien 16:56 krepst

Vakarykštėse Eurolygos rungtynėse su Las Palmo „Gran Canaria“ susižeidęs Artūras Gudaitis sulaukė toli gražu ne pačios geriausios diagnozės.

Spaudos pranešime, kurį išleido Milano „AX Armani Exchange“, teigiama, jog Gudaitis patyrė kairiojo kelio priekinių kryžminių raiščių bei artimojo blauzdikaulio galo traumas.

Tiesa, daugiau detalių klubas nepateikė. Kiek laiko Gudaitis bus priverstas praleisti be krepšinio žinoma nėra, taip pat neminima ar puolėjui prireiks operacijos. Spaudos pranešime teigiama, jog Gudaitis jau pradėjo reikalingas procedūras ir bus reguliariai stebimas.

Gudaitis antrojo kėlinio pradžioje bandė blokuoti varžovo metimą, tačiau jo ranka užkliuvo už lentos, o iš karto po to lietuvis itin nesėkmingai nusileido ant parketo ir susigriebė už kairiojo kelio. Aikštelę puolėjas paliko tik su neštuvų pagalba.

Puolėjas šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai pelno po 12,5 taško, atkovoja po 7,1 kamuolio ir renka po 18,7 naudingumo balo.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...