Prieš rungtynes su „Žalgiriu“ Tel Avivo „Maccabi“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą

Antradienio vakarą Eurolygoje sužaistos nukeltos 23-ojo turo rungtynės tarp Tel Avivo „Maccabi“ (11-17) ir Stambulo „Anadaolu Efes“ (19-10) krepšininkų. Triuškinantį pralaimėjimą savo namų tvirtovėje patyrė Ioannio Sfrairopoulos auklėtiniai, kurie 66:90 (17:22, 14:25, 16:24, 19:19) neprilygo svečiams iš Turkijos.

„Anadaolu Efes“ rungtynes pradėjo aukšta nata. Turkijos klubas rungtynių pradžioje smeigė du tritaškius ir susikūrė minimalią persvarą. Antrajame kėlinyje svečiai absoliučiai dominavo po krepšiniais ir toliau nesustabdomai atakavo iš trijų taškų zonos, o pranašumas išaugo iki dviženklio skaičiaus.

Po ilgosios pertraukos „Maccabi“ dar bandė kabintis į žaidimą, tačiau „Anadaolu Efes“ patrankos dar labiau nuskandino Tel Avivo krepšininkų viltis rungtynėse švęsti pergalę, o svečių pranašumas išaugo net iki 30 taškų.

Nugalėtojus tradiciškai į pergalę vedė Larkino ir Micičiaus duetas. Shane’as Larkinas ant parketo praleido 29 minutes ir pelnė 15 taškų (5/9 trit., 0/1 dvit.)., atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Vasilije Misičius ant parketo praleido 28 minutes ir prie pergalės taip pat prisidėjo 15 taškų (2/4 trit., 4/5 dvit., 1/1 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo antroji Tel Avivo „Maccabi“ nesėkmė paeiliui stipriausiame senojo žemyno turnyre. Izraelio klubas kovo 25 d. išvyko stos į kovą prieš Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 15, Ante Žižičius 14, Tyleris Dorsey 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius ir Shane'as Larkinas po 15, Tiboras Pleissas ir Krunoslavas Simonas po 10.