Prieš pat NBA naujokų biržą apsijuokė pagrindinis L. Dončičiaus konkurentas dėl 1-ojo šaukimo

2018-06-21 14:41 TS

Jau šiąnakt įvyks NBA naujokų birža, o prieš ją atletai pirmaisiais šaukimais laikomi atletai susilaukia dar daugiau dėmesio. DeAndre Aytono nelaimei, būtent paskutinę dieną prieš NBA naujokų biržą jis sugebėjo apsijuokti prieš visą pasaulį.

Amerikietis, kuris kartu su Luka Dončičiumi yra laikomas pagrindiniais kandidatais būti pirmuoju NBA šaukimu, sudalyvavo kompiuterinio žaidimo „Call Of Duty“ pristatyme ir tapo vienu iš žaidimo partneriu bei sulaukė jų pasiūlymo pasidalinti šia žinia socialiniame tinkle.

Tai atrodo labai paprasta užduotis, tačiau neperskaitęs jam atsiųsto teksto jaunuolis gerokai apsikvailino. Jis nukopijavo jo agentui atsiųstą žinutę, kuri internautus privertė pasijuokti iš pačio žaidėjo.

„Viskas ką jam reikia padaryti, tai uždėti #BlackOps4 ir #CallOfDutyPartner žymas, o likę žodžiai gali būti jo“, - tokia žinute pasidalino atletas.

Nors netrukus aukštaūgis susiprato apsikvailinęs, internautai iki dabar leipsta juokais iš neapgalvoto D. Aytono sprendimo pasidalinti žinute jos neperskaičius, o kai kurie net juokauja, kad tai gali jam kainuoti ir pirmąjį šaukimą NBA biržoje.

DeAndre Ayton forgot to change his sample text

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...