Prieš naujokų biržą – dideli minusai prie L. Dončičiaus pavardės

Artėjant NBA naujokų biržai galima išvysti vis daugiau aprašymų apie įvairius talentus, kurie jau beldžiasi į stipriausios pasaulio lygos duris.

Tokie aprašymai neaplenkia ir Slovėnijos talento Luka Dončičiaus. Madrido „Real“ žvaigždei yra prognozuojamas pirmasis arba antrasis NBA naujokų biržos šaukimas, tačiau už Atlanto slovėnas nėra taip gerai žinomas, kaip kiti atletai.

Neprisistatęs skautas nutarė pasidalinti jo surinkta informacija apie naudingiausią Eurolygos krepšininką. Vis dėlto apie slovėną buvo pasakyta nemažai blogų dalykų.

Skautas teigia, kad L. Dončičiaus jau galimai pasiekė savo viršūnę, kad jam trūksta atletiškumo ir jam bus sunku fiziškai stipresnėje NBA lygoje.

Vis dėlto didžiausi minusai buvo paminėti apie L. Dončičiaus charakterį: nesubrendęs, psichologiškai nepasiruošęs NBA, sužvaigždėjęs ir nemėgiamas savo komandos draugų.

Skautas taip pat paminėjo ir nusilpusią Eurolygą. Pasak jo, L. Dončičius žaidė silpnesnėje Eurolygoje negu įprastai, kurioje yra tik 8-10 gerų komandų.

Vis dėlto apie L. Dončičių buvo pasakyta ir gerų dalykų: dominavo būdamas 18-os, darė Europoje tai, ko dar niekam nebuvo pavykę, beprotiškas talentas, turi nuostabius metimo, varymosi ir perdavimo įgūdžius, gali gintis prieš keturias pozicijas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts