Prieš išvyką į Vilnių, R. Giedraitis su Berlyno „Alba“ pralaimėjo „Partizan“ (VIDEO)

Europos taurės TOP16 etapo antruose susitikimuose pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujamas Vokietijos klubas. Rokas Giedraitis su Berlyno "Alba" (1/1) ekipa svečiuose nusileido Belgrado "Partizan" (1/1) krepšinininkams rezultatu 78:66 (19:13, 18:15, 13:15, 28:23).

Jau nuo pirmo kėlinio namai žaidė truputi geriau ir pradėjo kurtis pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką jų sąskaitoje buvo beveik dviženklis pranašumas. Antroje rungtynių dalyje vokiečiai suskubo žaisti ir šiek tiek sumažino atsilikimą trečiame kėlinyje, tačiau ketvirtasis vėl priklausė namų ekipai.

R. Giedraitis žaidė 25 minutes ir pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą kaip ir prasižengė.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviau sužaidė tik M. Hermannssonas su 16 taškų.

Nugalėtojų komandoje V. Marinkovičius pelnė 14, o J. Landale 13 taškų.