Prieš „Gran Canaria“ kovojęs „Žalgiris“ pasiekė didžiausią pergalę šiame Eurolygos sezone

Kauno "Žalgiris" (10-15) Eurolygoje buvo arti didžiausios visų laikų pergalės klubo istorijoje – iki rekordo pritrūko dar keturių taškų.

Visų rungtynių metu dominavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 98:64 nepaliko vilčių Las Palmo "Gran Canaria" (6-19) ekipai.

Žalgiriečiai šturmo puolime ėmėsi nuo rungtynių pradžios – jau po pirmojo kėlinio buvo sumetę 25 taškus, kai tuo metu varžovai per pirmąsias dešimt minučių sukrapštė viso labo 10 tšk.

Antrajame kėlinyje kova kiek išsilygino, tačiau "Žalgiris" pranašumo nesumažino – jį padidino dar keturiais taškais.

Po didžiausios pertraukos "Žalgiris" neatsipalaidavo – per trečiąjį kėlinį komanda įmetė net 31 tašką ir pabėgo iki rekordinės 33 taškų persvaros. Ketvirtajame kėlinyje liko tik užbaigti formalumus.

"Žalgiriui" tai buvo dešimtoji pergalė šiame Eurolygos sezone.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose žaidė Edgaras Ulanovas, surinkęs 18 taškų. Dar 12 pridėjo Thomas Walkupas, 11 – Deonas Thompsonas.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 18 (3/5 trit.), Thomas Walkupas 12, Deonas Thompsonas 11, Brandonas Daviesas (5/6 dvit.) ir Marius Grigonis po 10.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 13, Jacobas Willy 10, Clevinas Hannah 9.