Prieš Gobertą po krepšiu dominavęs Valančiūnas neišgelbėjo „Grizzlies“ nuo pralaimėjimo

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalių serija nutrūko Jono Valančiūno atstovaujamai Memfio „Grizzlies“(21-21) ekipai.

Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykos rungtynėse 114:117 (24:38, 26:28, 29:22, 35:29) nusileido Vakarų konferencijos lyderiams Jutos „Jazz“ (33-11) krepšininkams, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė paeiliui.

Svečiams pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi realizuoti metimus iš žaidimo, o „Jazz“ tuo tarpu dominavo praktiškai visuose statistiko rodikliuose ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 14 taškų, o antrajame kėlinyje pirmavo net 20 taškų. Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Grizzlies“ krepšininkai iš karto ištirpdė atsilikimą, o likus žaisti 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos D.Brooksas galėjo išplėsti pratęsimą, tačiau metimas tikslo nepasiekė.

Jonas Valančiūnas ant parketo pralaido 28 minutes ir surinko 14 taškų (0/1 trit., 5/13 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tiesioginis Jono Valančiūno varžovas prancūzas Rudy Gobertas per 32 žaidimo minutes pelnė 25 taškus (11/14 dvit., 3/4 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35, Rudy Gobertas 25, Bojanas Bogdanovičius 17, Jordanas Clarksonas 14.

„Grizzlies“: Ja Morantas 32, Dillonas Brooksas 22, Graysonas Allenas 17, Jonas Valančiūnas 14, Brandonas Clarke'as 13.