„Pacers“ vėl pralaimėjo, Domas patyrė traumą

D. Sabonis patyrė traumą

Dar vieną nesėkmę patyrė NBA arenose pastaruoju metu itin slogiai atrodantys „Indiana Pacers“ krepšininkai. Praėjusią naktį Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai savo „Banker's Life Fieldhouse“ arenoje 97:114 neatsilaikė prieš „Charlotte Hornets“.

Viena pralaimėjimo priežasčių tapo lyderių nebuvimas ant parketo. Pagrindinis atakų organizatorius Malcolmas Bragdonas dėl traumos nerungtyniavo, o prieš lemiamą ketvirtą kėlinį čiurną pasisuko ir rungtynių tęsti nebegalėjo ir Domantas Sabonis.

Daugiau nei 27 minutes ant parketo praleidęs ir vos 7 taškus surinkęs D. Sabonis jau antrose rungtynėse paeiliui nesugebėjo surinkti dviženklio pelnytų taškų skaičiaus. Praėjusiame pralaimėtam mače prieš „Miami Heat“ 24 metų lietuvis pasižymėjo 9 taškais.

Dvejos vienženkliu pelnytų taškų skaičiumi pažymėtos rungtynės yra retas reiškinys Domo karjeroje už Atlanto – tokios „nesėkmingos atkarpos“ jis neturėjo nuo 2019 metų sausio pabaigos.

Tiesa, teisybės dėlei verta pažymėti, jog ir svečiai iš Šarlotės nebuvo pajėgiausios sudėties, kadangi turėjo verstis be LaMello Ballo ir Maliko Monko.

Kiek rimta D. Sabonio trauma ir kiek laiko jis negalės rungtyniauti, paaiškės artimiausiu metu. Visgi lietuvio pasirodymas sekančiame „Indiana Pacers“ mače prie „San Antonio Spurs“ yra mažai tikėtinas.

„Indiana Pacers“: Carisas LeVertas 16, Dougas McDermottas 13, T.J. McConnellas ir Aaronas Holiday po 12, Edmondas Sumneris 10.

„Charlotte Hornets“: Milesas Bridgesas 23, Cody Zelleris 17, Terry Rozieras 15, P.J. Washingtonas, Gordonas Haywardas ir Bradas Wannamakeris po 13, Devonte'as Grahamas 12.