Po pertraukos sugrįžęs J.Valančiūnas buvo arti galingo dvigubo dublio

Tris savaites be krepšinio dėl koronaviruso praleidęs Jonas Valančiūnas sugrįžo į aikštelę, tačiau jo atstovaujama „Grizzlies“ (9-9) patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

T.Jenkinso auklėtiniai išvykos rungtynėse 109:118 (33:31, 28:29, 30:30, 18:28) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (12-10) krepšininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Jonas Valančiūnas rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau tai nesutrukdė sužaisti vieno geriausių šio sezono mačų. Lietuvis per 24 minutes pelnė 23 taškus (2/2 trit., 7/9 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Memfio ekipai nepavyko rungtynėse sustabdyti Ziono Williamsono, kuris per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 29 taškus (10/14 dvit., 9/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir 5 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį komandos draugams.

Zionui geriausiai rungtynėse talkino dvigubą dublį surinkęs B. Ingramas, kuris iš viso rungtyniavo 35 minutes ir pelnė 27 taškus (5/8 trit., 6/12 dvit.) ir atkovojo 12 kamuolių.

„Pelicans“: Zionas Williamson 29, Brandonas Ingramas 27, Ericas Bledsoe 21, Lonzo Ballas 16.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 23, Kyle'as Andersonas 21, Ja Morantas 16, Dillonas Brooksas 9.