Po traumos grįžęs Sabonis svariai prisidėjo prie „Pacers“ pergalės

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje ant parketo po kelio traumos sugrįžęs Domantas Sabonis padėjo „Pacers“ (34-38) nutraukti pralaimėjimų seriją. Nate’o Bjorkgreno auklėtiniai iš išvykos rungtynėse 125:113 (31:30, 37:25, 26:28, 31:30) nugalėjo Toronto „Raptors“ (27-45) ekipą ir reguliarųjį sezoną užbaigia devintojoje pozicijoje.

Domantas Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir tradiciškai užfiksavo dvigubą dublį. Lietuvis šio vakaro rungtynėse ant parketo praleido 39 minutes per kurias pelnė 25 taškus (1/2 trit., 11/16 dvit.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, tačiau 6 kartus suklydo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Oshae Brissettas, kuris prie pergalės prisidėjo 31 tašku (5/8 trit., 5/8 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Kanadietis aikštelėje praleido 36 minutes.

Iškovojusi šią pergalę „Pacers“ užsitikrino savo aikštės pranašumą atkrintamųjų starte, kur susitiks su Šarlotės „Hornets“ ekipa, kuri reguliarųjį sezoną užbaigė 10-ojoje pozicijoje. Pirmasis atkrintamųjų mačas vyks iš antradienio į trečiadienį.

„Raptors“: Malachi Flynnas 27, Stanley Johnsonas 24, DeAndre Bembry 23, Khemas Birchas 18, Aronas Baynesas 14.

„Pacers“: Oshae Brissettas 31, Domantas Sabonis 25, Dougas McDermottas 20, Caris LeVert, Kelanas Martinas po 13, T.J. McConnellis 12.