Po šalto dušo atsitiesęs „Neptūnas“ dramatiškai triumfavo Utenoje

lkl.lt

Banguojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) dramatiškai grįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. 16 taškų deficitą panaikinę Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 89:88 (15:29, 26:19, 22:15, 26:25) palaužė klaidose skendusią Utenos „Juventus“ (8-14) ekipą.

Žydrūno Urbono kariauna po Kenny Gaineso dvitaškio likus žaisti 10 sekundžių išsiveržė į priekį 88:87, tačiau lemiamą žodį Utenoje tarė Deividas Gailius. Neseniai į „Neptūną“ sugrįžęs klaipėdietis lemiamos atakos metu atliko aštrų reidą link krepšio ir likus žaisti 5 sekundes įmetė pergalingą dvitaškį.

Utenos klubas dar turėjo laiko savo atsakymui, tačiau sudėtingas K. Gaineso metimas skriejo pro šalį ir pergalę šventė „Neptūnas“.

Į priekį nugalėtojus vedęs ir pergalingą metimą pataikęs D. Gailius pelnė 21 tašką. Pralaimėtojų gretose žibėjęs Kenny Gainesas įmetė 23 taškus.

Susitikimą daug sėkmingiau pradėjo Utenos ekipa, kuri pirmajame kėlinyje spurtavo 17:2 bei pabėgo į priekį 27:11. Vis dėlto šaltą dušą patyręs „Neptūnas“ atsitiesė antrajame ketvirtyje – po spurto 10:1 priartėjo 41:46.

Po pertraukos klaipėdiečiai įjungė dar aukštesnę pavarą. Priversdami varžovus klysti, 8 taškus iš eilės pelniusio Gyčio Masiulio vedami svečiai išlygino rezultatą 61:61, todėl viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Paskutinėmis susitikimo minutėmis komandos keitėsi taikliais tritaškiais, o svarbiausiu metu po tolimą metimą pataikę Deividas Gailius ir Osvaldas Olisevičius paskutinę minutę persvėrė rezultatą 87:86.

Nors Kenny Gainesas dar pataikė rezultatą persvėrusį dvitaškį, net 26 kartus suklydusios Utenos ekipos tai neišgelbėjo. Ji patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Juventus“: Kenny Gainesas 23 (25 n.b.), Arvydas Šikšnius 18 (4/4 trit.), Dovis Bičkauskis 16 (5 rez. perd., 5 kld.), Martinas Gebenas 7 (7 atk. kam., 4 per. kam., 7 rez. perd.)

„Neptūnas“: Deividas Gailius 21 (22 n.b.), Jerai Grantas 16 (6/8 dvit.), Gytis Masiulis 13, Osvaldas Olisevičius ir Kyle‘as Weaveris (6 rez. perd.) po 12, Laimonas Kisielius 9.