Filadelfijoje po pratęsimo triumfavusi „Celtics“ – per žingsnį nuo konferencijos finalo

Bostono „Celtics“ ekipa itin atkaklioje ir permainingoje kovoje 101:98 palaužė Filadelfijos „76ers“ ekipą ir po pratęsimo iškovojo dar vieną pergalę Rytų konferencijos pusfinalyje. „Celtics“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Likus 41 sekundei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Marco Belinelli dviem baudų metimais išvedė „76ers“ į priekį (87:85), tačiau Jaylenas Brownas greitai rezultatą išlygino.

Tas pats J. Brownas likus vos 1,8 sekundė smeigė dar vieną dvitaškį ir, atrodė, kad pataikė pergalingą metimą. Vis dėlto M. Belinelli taip nemanė, pelnė du taškus likus 0,3 sekundės ir komandos keliavo į pratęsimą.

Jo metu, likus minutei Benas Simmonsass padidino „76ers“ persvarą iki 4 taškų – 98:94. Vis dėlto po kelių sekundžių Jaysonas Tatumas šią persvarą nubraukė perpus. O likus 42 sekundėms Alas Harfordas pataikė tik vieną baudą ir komandas skyrė vienas taškas.

Tas pats A. Harfordas, po nesėkmingos „76ers“ atakos, pelnė 2 tašus ir likus 5,5 sekundės „Celtics“ jau pirmavo 99:98.

Kitoje aikštės pusėje B. Simmonso perdavimą perėmė A. Harfordas, kuris buvo nusiųstas mesti dviejų baudų ir likus 3 sekundėms jas pataiė. „76ers“ neturėjo minutės pertraukėlių, tačiau M. Belinelli spėjo išmesti tritaškį, vis dėlto jis skriejo pro šalį.

„Celtics“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė J. Tatumas pelnęs 24 taškus, Terry Rozier pridėjo 18, J. Brownas 16 (9 atk. kam.), A. Harfordas 13.

„76ers“ gretose Joelis Embiidas pelnė 22 taškus (19 atk. kam.), J.J. Redickas pridėjo 18, B. Simmonsas 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Ersanas Ilyasova 14, M. Belinelli 12, Dario Šaričius 11.