Po krepšiu galingai žaidęs D. Sabonis padėjo iškovoti pergalę pratęsime prieš „Raptors“ ekipą

Dar vieną šaunų ir naudingą pasirodymą NBA lygoje surengė Lietuvos atstovas, kurio dėka pavyko pasiekti ir pergalę. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (21-10) komanda po pratęsimo, rezultatu 120:115 (30:19, 24:25, 24:35, 29:28, 13:8)  pranoko Toronto „Raptors“ (21-9) krepšininkus.

Nors, susitikimą puikiai pradėjo mūsiškio ekipa, tačiau NBA čempionai neplanavo lengvai pasiduoti. Antroje mačo dalyje jiems pavyko panaikinti dviženklį deficitą ir teko žaisti pratęsimą, kuriame sėkmė šypsojosi lietuvio komandai.

D. Sabonis per 41 minutę pelnė 12 taškų ir atkovojo net 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną metimą, tačiau padarė tris klaidas.

Rezultatyviausias komandoje buvo T. J. Warrenas su M. Turneriu, kurių sąskaitoje po 24 taškus.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų surinko K. Lowry 30.