Po ilgosios pertraukos prabudęs „Rytas“ išvargo pergalę prieš „Dzūkiją“

Vilniaus „Rytas“ (19-5) Lietuvos krepšinio lygoje ir toliau žygiuoja nesuklupdamas. Šį kartą Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 70:62 (16:16, 16:24, 23:7, 11:11) išvargo pergalę prieš Paolo Marinelli tempiamą Alytaus „Dzūkiją“ (7-15) ir pratęsė pergalių seriją iki 12-os.

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos žaidė lygų žaidimą. Pirmajame ketvirtyje šeimininkų gretose taškus rinko vos trys krepšininkai, tuo tarpu „Ryto“ galvos skausmu tapo po krepšiais nesustabdomas Giedrius Staniulis, kuris vien per pirmąjį kėlinį pelnė 7 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

Antrajame kėlinyje prabėgus vos trims žaidimo minutėms į gilią duobę įkrito „Ryto“ krepšininkai, o tuo pasinaudodami Alytaus komandos krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą. „Ryto“ žaidėjas taškų tylą pavyko nutraukti tik 18-ąją minutę po Ivano Buva dvitaškio, tačiau į rūbinę šeimininkai žengė atsilikdavo 8-iais taškais.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Ryto“ krepšininkai iš karto ėmė dominuoti aikštelėje ir antrojoje kėlinio pusėje persvėrė rezultatą, o prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 8 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje tempo nemažinę „Ryto“ krepšininkai dviženklį pranašumą išlaikė kiek daugiau nei 8 minutes, o lemiamoje atkarpoje „Dzūkijos“ viltis sudaužė Andrew Goudelocko tritaškis.

„Rytas“: Dovis Bičkauskis 17, Martynas Echodas 16, Andrew Goudelockas 13, Arnas Butkevičius 11.

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 14, Paolo Marinelli 13, Martynas Zigmantavičius 12, Matas Jucikas 10.