Po antrosios savaitės Europos taurėje liko keturios nepralaimėjusios ekipos (VIDEO)

Tik keturios komandos liko nepajutusios pralaimėjimo kartėlio šiame turnyre sužaidus dvi savaites.

"Crvena Zvezda" ekipa buvo arti pralaimėjimo svečiuose prieš Monako komandą, tačiau jie sugebėjo sugrįžti į rungtynes ketvirtame kelinyje ir panaikinti deficitą. Galutinis rungtynių rezultatas 63-66 Serbijos atstovų naudai.

Pirmojo kėlinio spurtas leido Kubanės "Lokomotivo" komandai švęsti lengvą pergalę namuose, kur jie įveikė Prancūzijos "Limoges" komandą rezultatu 82-64.

Kazanės "Uniks" sužaidė solidų mačą prieš mūsiškių Vilniaus "Rytas" komandą. Vilniečiai svečiuose pralaimėjo 86-73.

Deividas Sirvydis buvo naudingiausias savo komandoje, jis surinko 17 taškų, tačiau, tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Dėka trečio kėlinio spurto 11-24 Valensijos komanda sugebėjo įveikti Turkijos "Telekom" svečiuose rezultatu 67-72.

Daugiausia taškų nugalėtojams surinko Willas Thomas, kurio sąskaitoje 16 taškų.