Pirmąją pergalę „Juventus“ iškovojo palaužę „Vytautą“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Utenos „Juventus“ klubas atidarė savo pergalių sąskaitą 2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezone.

Žydrūno Urbono treniruojami uteniškiai namuose 77:68 vos neprisižaidė su vis dar be pergalių liekančia Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa.

„Nematau, kad kažkuo čia reikėtų labai džiaugtis, – po rungtynių kalbėjo Ž. Urbonas. – Noriu laimėti viską, tik žinau, kad čia reikia daug darbo.“

Rezultatyviausiai „Juventus“ komandoje žaidė Dovis Bičkauskis ir Anthony Irelandas, pelnę po 15 taškų.

Laronas Dendy, Maksimas Kornienko (11 atk. kam.) ir Mindaugas Kupšas surinko po 11, o Laurynas Samėnas pridėjo 10 taškų.

„Vytauto“ ekipoje išsiskyrė 17 taškų pelnęs Justas Sinica (3/13 trit.).

Eigirdas Žukauskas ir Tomas Dimša atitinkamai surinko po 14 ir 13 taškų.

„Vienam ranką skaudą, kitam koją – iš dviejų vieną galima padaryti“, – ironizavo prieniškių vairininkas Virginijus Šeškus.

Rungtynes geriau pradėjo „Juventus“ ekipa, kuri po M. Kupšo dvitaškio pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (15:5). Puolime strigę „Vytauto“ krepšininkai per pirmąjį kėlinį taip ir nepermetė dviženklės taškų ribos (9:20). Antrajame ketvirtyje svečiai buvo priartėję (19:22). tačiau likusią penkių su puse minučių atkarpą pralaimėjo 12 taškų skirtumu – 23:38.

Po ilgosios pertraukos „Vytauto“ žaidimas nepasikeitė – prieniškiai ir toliau šaudė pro šalį, o prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 16-a taškų (38:54). Ketvirtajame kėlinyje svečiai buvo prisiviję iki 6 taškų (62:68), tačiau užtikrintai mačo pabaigą sužaidę „Juventus“ krepšininkai šventė pirmąją pergalę sezone – 77:68.