„Raptors“ panaikino triuškinamą deficitą, bet pergalės neiškovojo

Toronto „Raptors“ ekipa sugebėjo panaikinti 21 taško deficitą, tačiau grąžinę intrigą vis tiek 111:117 suklupo prieš Filadelfijos „76ers“.

Kanados ekipa po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų deficitą (49:59), o po pertraukos skirtumas tarp komandų vienu metu siekė ir 21 tašką (64:85). Net ir pasibaigus trečiajam kėliniui „Raptors“ atsiliko dar 75:93.

Tačiau likus dar trims minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, „raptors po DeMaro
DeRozano metimo iš vidutinio nuotolio sumažino atsilikimą tik iki minimumo – 101:102. Tiea, to nepakako ir rungtynių pabaigą vis tiek geriau sužaidė aikštės šeimininkai.

Likus dar 6,5 sekundėms, kai rungtynių likimas buvo jau aiškus, Kyle‘as Lowry ir Benas Simmonsas apsižodžiavo ir buvo nubausti techninėmis pražangomis. B. Simmonsui tai buvo antroji techninė pražanga ir jis paliko aikštę anksčiau laiko.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse aikštėje praleido vos 13 minučių. Aukštaūgis iš lietuvos per šį laiką spėjo pelnyti 8 taškus (4/5 dvit.), atkovoti 5 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą, du kartus suklysti ir triskart prasižengti.

J. Valančiūno minutes smarkiai apkarpė prasta gynyba prieš „76ers“ žvaigždę Joelį Embiidą. Leituvis ne tik rinkosi pražangas prieš kamerūnietį, tačiau leido jam pelnyti taškus. J. Embiidas šiose rungtynėse per 34 minutes pelnė 34 taškus (10/16 dvit., 1/5 trit., 11/14 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, tačiau suklydo net 7 kartus ir prasižengė 4.

Toronto ekipoje išsiskyrė D. DeRozanas pelnęs 24 taškus, 20 pridėjo Delonas Wrightas (5/6 trit.), K. Lowry 13, Pascalis Siakamas 11, o Serge'as Ibaka ir C.J. Milesas po 10.

Filadelfijos gretose išsiskyrė J. Embiidas su 34 taškais, T.J. McConnellis pridėjo 18 (8 rez. perd.), 15 pelnė J.J. Redickas, o po 11 pridėjo Robertas Covingtonas ir Dario Šaričius.