„Pieno žvaigždžių“ puolimo mašina nubloškė „Lietkabelį“ į penktą vietą

lkl.lt

Aukštaitijos derbyje – itin saldi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (14-10) komandos pergalė. Tarsi ant sparnų žaidę Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 104:99 (29:16, 29:23, 24:26, 22:34) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (14-10).

Antrą kartą per tris šio sezono tarpusavio akistatas „Betsafe-LKL“ čempionate panevėžiečius įveikę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai susilygino su jais pagal pergales bei pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Įspūdingai puolime rungtyniavusius nugalėtojus į priekį vedė 22 taškus pelnęs Yannickas Franke (5/7 dvit., 2/4 trit.) bei tik vieną metimą prametęs ir 20 taškų surinkęs Žygimantas Skučas (7/7 dvit., 1/2 trit.).

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo po 20 taškų įmetę Ikenna Iroegbu (1/6 dvit., 4/6 trit.) ir Paulius Valinskas. Pastarasis pirmoje mačo dalyje nė karto neatakavo krepšio iš žaidimo, o po pertraukos įmetė 4 dvitaškius iš 4 bei 2 tritaškius iš 3.

Dominavę šeimininkai pirmajame kėlinyje pradėjo spurtą 17:3 bei nutolo 31:16, o dar iki pertraukos jų pranašumas buvo triuškinantis – 55:36.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ mėgino sugrįžti, tačiau į varžovų laimėtą atkarpą 11:2 pasvaliečiai atsakė savo spurtu 9:0 bei prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 82:62.

Po pertraukos siautėjusio P. Valinsko vedamas „Lietkabelis“ lemiamo ketvirčio pabaigoje laimėjo atkarpą 17:4 bei likus žaisti kiek daugiau nei minutę prisivijo 88:94, tačiau laiko išsigelbėti jau neužteko.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 22 (5/7 dvit.), Žygimantas Skučas 20 (7/7 dvit.), Dagoberto Pena 15 (3/5 trit.), Tomas Lekūnas 12, Vytautas Šulskis 11.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas (6/7 metimų) ir Ikenna Iroegbu (4/6 trit.) po 20, Jamaras Wilsonas 13 (5/6 dvit.), Stefanas Sinovecas 11, Mindaugas Kupšas 10.