Pertrauka išėjo į naudą – L. Jamesas su „Lakers“ nugalėjo „Rockets“ (VIDEO)

Po visų žvaigždžių rungtynių ir kurio laiko be reguliaraus NBA sezono žaidėjai galėjo atsigauti ir pasiruošti naujoms kovoms. Los Andželo "Lakers" (29-29) su Lebronu Jamesu priešakyje nugalėjo Hiustono "Rockets" (33-25) rezultatu 111-106 (22:32, 30:26, 31:32, 28:16).

Jau pirmasis rungtynių kėlinys namams buvo prastas ir jie atsiliko dviženkliu skaičiumi. Vėliau prieš ilgąją pertrauką pavyko sušvelninti deficitą, kuris buvo dar labiau pakilęs. Antroje rungtynių dalyje ir paskutiniame kėlinyje "Lakers" vėl sužaidė puikų kėlinį ir panaikino visą deficitą bei užsitikrino pergalę.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo L. Jamesas, kuris per 41 minutę pelnė 29 taškus. Jo sąskaitoje taip pat 11 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvus perdavimai, vienas perimtas ir blokuotas metimas, tačiau jis suklydo 4 kartus ir 1 prasižengė.

Jam talkino Brandonas Ingramas su 27 taškais, Kyle Kuzma pridėjo 18.

Pralaimėtojų komandoje vėl spindėjo Jamesas Hardenas su 30 taškų, Chrisas Paulas pridėjo 23 taškus.