Pergalę Pasvalyje pasiekęs „Žalgiris“ – reguliaraus sezono nugalėtojas

LKL.lt informacija

Eurolygos finaliniam ketvertui besiruošiantis Kauno „Žalgiris“ (30/4) iškovojo pergalę Pasvalyje ir užsitikrino reguliaraus sezono nugalėtojo vardą. Jaunimu pasitikėjęs Šarūnas Jasikevičius pasirūpino, kad „Pieno žvaigždės“ (14/22) reguliarųjį sezoną užbaigtų pralaimėjimu.

Krauju pažymėtame 17-mečio Roko Jokubaičio debiute „Žalgiris“ 85:76 (21:21; 20:12; 23:19; 21:24) susitvarkė su „Pieno žvaigždėmis“ ir tapo antrąją ekipa šį sezoną pasiekusia 30 pergalių ribą.

Dar šį sezoną „Mezon–NKL“ pirmenybėse debiutavęs R. Jakubaitis stipriausiose šalies pirmenybėse debiutavo antrojo kėlinio viduryje.

Gynėjas per 12 minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Krepšininko minutes šiose rungtynėse sumažino pasipylęs kraujas iš nosies.

„Pieno žvaigždės“ trečiąjį kėlinį pradėjo turint 8 taškų deficitą (33:41), tačiau greitai jį ištirpdė vos iki dviejų – 44:46. Vis dėlto žalgiriečiai į tokį aikštės šeimininkų išsišokimą atsakė pelnydami 10 taškų paeiliui ir taip įgavo dviženklę persvarą (56:44).

Lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ pasitiko pirmaujant 12 taškų skirtumu (64:52), tačiau pasvaliečiai likus žaisti pusketvirtos minutėms „Žalgirio“ pranašumą buvo sumažinę iki 5 – 77:72.

O likus žaisti kiek daugiau negu 2 minutėms pasvaliečių deficitas buvo ištirpęs ir iki vieno metimo (74:77). Vis dėlto Axelis Toupane'as pelnė du taškus su pražanga, Steponas Babrauskas užsidirbo techninę pražangą ir žalgiriečiai sugebėjo pabėgti nepavejamai (82:74).